O autofóliích Nanofilms

Existuje několik druhů autofólií pro tónovaní autoskel automobilů. Některé autofólie jsou navrženy pouze pro estetický vzhled, zatímco jiné fólie poskytují vynikající ochranu proti UV záření nebo technologii blokování infračerveného záření.

Úvod  >  Blog

Blog

Keramické tónování oken je vrcholem ochrany oken. Keramické autofólie Nanofilms řady Ceramic Nano Plus (CNP) mají vynikající čistotu, blokují 99,9 % UV-A a UV-B zaření, a – co je nejdůležitější – pomáhájí udržovat vnitřek vašeho vozidla chladnější. Keramické autofólie Nanofilms pohlcují až 95 % tepla.

Pokud hledáte nejlevnější možnou autofólií na okna, keramická fólie nebude nejspiš produktem pro Vás. Keramická autofólie Nanofilms je prémiový produkt, který má kvůli složitější výrobní technologii i vyšší cenu. Ovšem fyzikální vlastnosti keramických autofólií nejsou zatím překonány.

Jsme výhradním českým dovozcem autofólii značky Nanofilms Materials Co., Ltd. pro tónovaní autoskel.

Tónování autoskel Brno, Autofólie Brno

Jestli chcete zlepšit vzhled Vašeho automobilu nebo máte rádi nové technologie, je tónovaní autoskel rychlá a efektivní volba. Zlepšíte nejen vzhled Vašeho auta pomocí autofólií, ale navíc si zpříjemníte cestování díky snížení slunečního záření a tepla.

Použijte kvalitní japonské autofólie Nanofilms

 • Autofólie s atestem a osvědčením o odborné instalaci ministersta dopravy.
 • Záruční doba minimálně 8 let na barevnou stálost autofólií a fyzikální vlastnosti.
 • Široká barevná škála fólii.
 • Nabízíme tří zkladní řady auto fólíí Nanofilms podle fyzikálních vlastností a pohlcení tepla:
  • Pro Nano (PN),
  • Carbon Nano (CN),
  • Ceramic Nano Plus (CNP).
 • Instalaci provádíme bez demontáže skel.

Zapomeňte na nekvalitní fólie. Použijte autofólie s atestem značky Nanofilms vyrobené v Japonsku. Výrobce garantuje záruku 8 let na stálost barvy a na popraskání autofólií. Pro životnost autofólie je základ kvalitní a proveřená instalační firma.

Tónovaní autoskel v Brně u firmy Centrocar

Co vám přináší tónování autoskel u firmy Centrocar?
 • Chrání děti i zvířata před UV zářením a teplem.
 • Šetří energii na klimatizaci vozu.
 • Vylepší vzhled vašeho automobilu.
 • Zabraňuje přehřátí interiéru vozidla.
 • Zatmavení skel přináší více soukromí.
 • Keamické autofólie Nanofilms pohltí až 95 % tepla.

Tónování autoskel – snížení teploty interiéru vozidla

Díky vlastnostem autofólie Nanofilms nedochází k přehřátí vnitřku automobilu, protože ve značné míře odráží sluneční energii. Její využití oceníte zejména v letních slunečných dnech. Ne vždy je totiž možnost zaparkovat své vozidlo uvnitř domu, to se ovšem na slunci velmi rychle vyhřeje. Do takto vyhřáteho auta se nedá sednout a vydat se hned na cestu.

Autosklo tónované pomocí autofólií pomůže výrazně snížit teplo unitř auta.

Tónování autoskel Brno – technologie, která se osvědčila po celém světě

Autofólie Nanofilms mají zesílenou vrstvu proti poškrábání. Poskytují i při nejčernějším odstínu výborný výhled z vozidla. S autofóliemi Nanofilms máme dobré zkušenosti. Zpětnou kontrolou automobilů, na které jsme použili tónování autoskel, se nám potvrdila kvalita těchto autofólií. Nikdy nezměnily svůj vzhled a barevnou stálost.

Autofólie Nanofilms disponuje vysokou tvárností a umožňuje tak instalaci z jednoho kusu fólie i na prohnutěší skla automobilu.

Tónování autoskel – ochrana před UVA a UVB zářením

V letních měsících je obzvláště silné UV-A a UV-B záření, které může vyvolat celou řadu nežádoucích účinků. K ochraně před tímto zářením v autě je vhodná právě keramická autofólie Nanofilms, která pohlcuje prakticky většinu UV-A a UV-B záření. Pokud vozíte v autě děti, je tónovaní autoskel téměř nepostradatelný pomocník.

Pomocí autofólie chráníte také předměty ve vozidle, nedochází k tzv. blednutí od slunce. Určitě znáte situaci, kdy si něco zapomenete za předním či zadním sklem. Netrvá dlouho a barvy na slunci rychle ztrácejí svůj lesk a sytost. Stejně tak autofólie ochrání barvu a svěžest materiálů uvnitř vozidla.

Tónování autoskel – více soukromí uvnitř vozu

Autofólie Nanofilms snižuje průhled do vozidla. Zapomenuté tašky a nářadí ve vozidle nebudou již tak viditelné a tudíž nebudou lákadlem pro nenechavé občany. Zejména při st8ní u supermarketů či na jiných odlehlých místech, kde zloději čekají na každou vhodnou příležitost k vloupaní do auta.

Tónování autoskel – větší odolnost proti rozbití

Pokud dojde k dopravní nehodě, snižuje se riziko úrazu z odletujících střepů skel auta, protože úlomky skla se, díky autofólii Nanofilms, nemají možnost rozptýlit po interiéru. Úlomky střepů mohou velmi vážně zranit zejméne malé děti. Použití fólie na sklo Vám tak pomůže zvýšit bezpečnost, ale i zachránit život.

Zvláště u terénních vozů najde autofolie své uplatnění. Nadšenci do terénních, offroadových vozidel si příjdou na své a ocení její vlastnosti. Při chráněných sklech se jízda po náročném, hrbolatém a neupravném terénu stane příjemnější a komfortnější.