Nabídka produktů

Úvod  >  Produkty  >  Fólie pro architekturu

Katalog fólií

Nanofilms Exteriérové fólie pro architekturuNanofilms Interiérové fólie pro architekturuNanofilms Bezpečnostní fólie pro architekturu

Nanofilms Exteriérové fólie pro architekturu

Fólie na skla mají využití i v architektuře. Podobně jako v případě autofólií mohou pomoci omezit pronikání slunečního záření do interiéru a zajistit tak přijatelné teploty uvnitř i v letním období. Toto je doména exteriérových fólií.Na této stránce v budoucnu naleznete katalog fólií, který pro Vás v současnosti připravujeme.

Nanofilms Interiérové fólie pro architekturu

Fólie lze na okna nanášet rovněž z vnitřní strany. Takové fólie pomáhají tepelné izolaci. Tyto interiérové fólie pomáhají udržet teplo uvnitř v chladných obdobích a snížit tak náklady na vytápění.Na této stránce v budoucnu naleznete katalog fólií, který pro Vás v současnosti připravujeme.

Nanofilms Bezpečnostní fólie pro architekturu

Fólie na skla též mohou pomoci sklo zpevnit a zabránit vysypání skleněné výplně v případě rozbití. Toto je úloha bezpečnostních fólií, které snižují pravděpodobnost zranění v případě rozbití výplně, a současně ztěžují průnik případným nenechavcům.Na této stránce v budoucnu naleznete katalog fólií, který pro Vás v současnosti připravujeme.