Autofólie Nanoflms pro tónování autoskel

Jsme výhradním českým dovozcem autofólii značky Nanofilms Materials Co.,Ltd. pro tónovaní autoskel.

Úvod  >  O nás

Naše nabídka

Autofólie Nanofilms jsou schváleny Ministerstvem dopravy České republiky pro použití na skla automobilů – Osvědčení o schválení technické způsobilosti typu konstrukční části vozidla nebo výbavy atest č. 3770.

Pokud se rozhodnete pro autofólie Nanofilms, máte jistotu, že dostáváte nejlepší materiál, který aktuálně světový trh autofólií nabízí.

Nabízíme tři řady autofólií určené pro tónování autoskel:

  • Nanofilms PRO NANO (PN)
  • Nanofilms CARBON NANO (CN)
  • Nanofilms CERAMIC NANO PLUS (CNP)

Řada autofólií Nanofilms Pro Nano (PN)

Autofólie Nanofilms Pro Nano (PN) – tato okenní fólie je navržena podle nejnovější technologie hloubkově barveného polyesteru. Díky technologii hloubkového probarvení fólie jsou autofólie Nanofilms Pro Nano charakteristické svou barevnou stálostí. Fólie Nanofilms Pro Nano dodáváme v propustnostech světla 5 %, 10 %, 20 %, 35 % a 50 %.

Maximální podíl celkové odražené sluneční energie u řady Nanofilms Pro Nano 5 činí 42 % a pohlcení UV záření je větší než 99 %.

Řada autofólií Nanofilms Carbon Nano (CN)

Autofólie Nanofilms Carbon Nano (CN) – nanotechnologie, která opravdu funguje. Autofólie Carbon Nano jsou vyrobeny z nano-uhlíkových částic. Tyto drobné částice si svou barvu udrží prakticky navždy. Autofólie Nanofilms Carbon Nano (CN) jsou tvořeny nanočásticemi uhlíku mezi vrstvami, což umožnuje, aby byl film dlouhodobě stabilní. Autofólie Nanofilms Carbon Nano využívá nejpokročilejší nano karbon technologii. Nano uhlík má oproti většině ostatních fólií větší přínos vůči solárnímu záření právě díky nano uhlíkové technologii. Uhlík blokuje UV i IR záření pro maximální ochranu.

Fólie Nanofilms Carbon Nano dodáváme v propustnostech světla 5 %, 15 %, 20 %, 35 % a 50 %. Maximalní podíl celkové odražené sluneční energie u řady Nanofilms Carbon Nano 5 činí 68 % a pohlcení UV záření je větší než 99 %.

Řada Nanofilms Ceramic Nano Plus (CNP)

Autofólie Ceramic Nano Plus (CNP) je naší nejvyšší řadou s nejlepšími fyzikálními vlastnostmi. Fólie Ceramic Nano Plus pohltí až 92 % tepla! Díky keramickým nanočásticím poskytujeme na tyto fólie doživotní záruku. Při výrobě se na autofólii postupně vrství keramické nanočástice. Tato výrobní inovace zaručuje vyšší odvod tepla, kontrolu oslnění, pohlcení UVA a UVB záření a vysokou IR odrazivost (při 950 nm i při 1400 nm), dále cestující ochrání před širším spektrem ultrafialového záření.

Pokud požadujete špičkový výkon, ochranu před teplem v kombinaci s exluzivním vzhledem jsou keramické autofólie nejlepší volba.

Nanofims Ceramic Pro dodáváme v propustnostech světla 5 %, 15 %, 20 %,35 % a 50 %. a exluzivně na přední stahovací okna v propustnostech 88 % Nanofilms Clear Cold a 84 % Nanofilms Super Cold. Maximalní podíl celkové odražené sluneční energie u řady Nanofilms Ceramic Nano Plus 5 činí 92 % a pohlcení UV záření má větší než 99 %.