Nanofilms institut

Nabízíme školení pro každého – těm, kteří chtějí s tónováním autoskel začít, jakož i zkušenějším pracovníkům, kteří chtějí zlepšit svoje dovednosti.

Úvod  >  Nanofilms institut

Nabízíme profesionální školení pro každého

Profesionální školení nabízíme jak pro úplné nováčky, tak školení ke zlepšení techniky zkušenějším tónovacím firmám.

U nás vám poradíme s výběrem vhodného materiálu a se správnými pracovními postupy, aby bylo vaše podnikaní co nejefektivnější.

Máme v oboru více než 15 let zkušenosti, vyzkoušeli jsme většině značek fólie, polepili jsme jsme vozidla od klasických po nejdražší supersporty světa, a rádi vám předáme své zkušenosti.

Naše nejmodernější dílna Vám poskytne dostatek prostoru pro výukové či zlepšující postupy.

Veškeré folie si můžete nejen vyzkoušel ale také proměřit na našich měřících přístrojích.

Proč s námi spolupracovat

Začali jsme nejdříve s tónováním autoskel. Postupem času jsme došli k tomu, že je třeba se posunout dále a začali jsme nabízet školení, výuku tónování autoskel a rovněž prodáváme autofólie. Většina konkurenčních firem Vám sice prodá autofólie, nenabízí vám však komplexní zaškolení.

Tónuji autoskla více než 10 let – naučil bych se něco?

Absolutně ano!

Vždy je co se učit, zejména proto, že jsme v průběhu let pracovali bok po boku s mnoha různými tónovači oken. Zjistili jsme, že techniky a metody se liší tónování od tónování a technik od technika. V našem Nanofilms institutu pracujeme se zkušenými instruktory, protože obě strany sdílejí nové triky a techniky. Během naší mnohaleté práce s mnoha tónovači jsme byli schopni vzít ty nejlepší a nejrychlejší techniky každého z nich a spojit je dohromady, abychom vytvořili úžasný systém pro kvalitu, efektivitu a produktivitu!

Naučíte se rovněž techniky, které vytvářejí nové obchodní příležitosti, jak být efektivnější s prodejem autofólií. Naučíte se naši techniku ukázky autofólií, jak přimět téměř každého zákazníka k prodeji vašich produktů. Naučíte se maximalizovat každé vozidlo pro větší zisk.

Jak školení v Nanofilms institutu zlepší můj byznys?

Čas jsou peníze a vy budete odcházet s vědomím, jak pracovat rychleji a efektivněji. Každý den uděláte více práce a zákazníci budou šťastnější a spokojenější, protože služba tónovaní autoskel bude za přivětivý čas v prvotřídní kvalitě. Budete mít méně odpadu a zlepšíte kvalitu své práce. To vše zajistí, že se zákazníci budou vracet, což vám pomůže vybudovat větší zákaznickou základnu.

Dostanete trvalou podporu

Ano, absolutně! Na našem webu budeme mít databázi technické podpory, která vám pomůže s technikami. Budeme také k dispozici, pokud budete mít nějaké dotazy či budete potřebovat pomoc s konkrétními technikami.

Dostanu osvědčení o absolvování?

Ano, jakmile se naučíte naše techniky a dokončíte školu, obdržíte oficiální certifikát od Nanofilms institutu.

Nanofilms institut přináší neotřelý přístup k výuce. Máme dva vysoce kvalifikované, odborně vyškolené instruktory, kteří přinášejí letité zkušeností, používáme strukturovanou metodu školení.

Nabízíme dva druhy školení

Basic školení tónování autoskel – pro úplné začátečníky

Teoretická výuka:

 • druhy okenních fólií,
 • technické parametry fólií,
 • zákony a předpisy pro instalaci autofólií,
 • druhy nářadí a jejich použití,
 • řešení pro instalaci, čištění a odstraňování fólií,
 • identifikace správných procesů přípravy tónování autoskel, řezání a instalace.

Praktická výuka:

 • přesné rozvržení autofólie,
 • odstranění staré okenní fólie – různé techniky,
 • řezání stahovacích oken,
 • tvarování fólie na stahovací okna bočních dveří,
 • správné čištění stahovacích oken bočních dveří,
 • lepení tónovací fólie na stahovací okna bočních dveří,
 • techniky smršťování fólie na zadní skla,
 • instalace fólie na zadní otevíratelné sklo,
 • instalace fólie na zadní okno u typu sedan,
 • instalace fólie na malé plochy (např. malá trojúhelníková skla).

Master školení tónování autoskel

Už jste tónovali? Toto je pokračování našeho kurzu Basic. Vezmeme všechny postupy, tipy a triky a zavedeme je do skutečného tónování vozidel v konkurenčním prostředí. Naučíte se být extrémně efektivní a zároveň podávat vynikající výsledky.

Ukážeme vám postupy pro úsporu veškerého materiálu. Každý použitý materiál a každý centimetr autofólie, který ušetříte, zvýší Váš zisk.

Probereme spolu uspořádaní pracoviště – jak do detailu uspořádat pracoviště pro maximální efektivitu, rychlost a kvalitu práce.

Naučíte se, jak nabídnout svým zákazníkům dobré/lepší/nejlepší možnosti, kterým mohou věřit a které doopravdy fungují. Naučíme Vás, jak si být jisti ve své ukázce, abyste dosáhli rozdílu při prezentaci různých autofólií.

Poradíme Vám s některými marketingovými triky jak v reálném tak v online světě.

Proměníte standardní tónovací postupy a myšlení na výkonnější a ziskovější tónovací službu pro Váš růst a pro velmi vysokou spokojenost Vašich zákazníků.