Tónovací fólie № 1

Nabízíme špičkové fólie značky Nanofilms.

Čtěte víceProdukty

Fólie NANOFILMS a jejich výhody v kostce

1
Výrazné snížení teploty
Keramické autofólie Nanofilms CNP snižují teplo uvnitř vozu až o 95 %.
2
Snadná aplikace
díky snadné tvarovatelnosti Nano Shaping a snadné vytlačovatelnosti díky silnější vrstvě lepidla Clever Glue.
3
Ochrana před poškrábáním
díky mimořádně odolné povrchové vrstvě Nano Shield SR proti poškrábání.
4
Stálobarevnost zaručena
Dlouholetá až doživotní záruka díky velmi čistému polyesteru a patentovaným nanokeramickým částicím.

Tónovací autofólie, ochranné PPF fólie a okenní fólie Nanofilms

Jsme výhradním českým dovozcem autofólii a fólií značky Nanofilms Materials Co.,Ltd. pro tónovaní autoskel, ochranných PPF fólií a fólií na architekturu.

Autofólie Nanofilms jsou schváleny Ministerstvem dopravy České republiky pro použití na skla automobilů – osvědčení o schválení technické způsobilosti typu konstrukční části vozidla nebo výbavy – atest č. 3770.

Pokud se rozhodnete pro fólie Nanofilms, máte jistotu, že dostáváte nejlepší materiál, který aktuálně světový trh autofólií nabízí.

Nabízíme tři řady autofólií určené pro tónování autoskel:

  • Nanofilms PRO NANO (PN)
  • Nanofilms CARBON NANO (CN)
  • Nanofilms CERAMIC NANO PLUS (CNP)

Řada autofólií Nanofilms Pro Nano (PN)

Autofólie Nanofilms Pro Nano (PN) – tato okenní fólie je navržena podle nejnovější technologie hloubkově barveného polyesteru. Díky technologii hloubkového probarvení fólie jsou autofólie Nanofilms Pro Nano charakteristické svou barevnou stálostí. Fólie Nanofilms Pro Nano dodáváme v propustnostech světla 5 %, 10 %, 20 %, 35 % a 50 %.

Maximální podíl celkové odražené sluneční energie u řady Nanofilms Pro Nano PN 5 činí 42 % a pohlcení UV záření je větší než 99 %.

Řada autofólií Nanofilms Carbon Nano (CN)

Autofólie Nanofilms Carbon Nano (CN) – nanotechnologie, která opravdu funguje. Autofólie Carbon Nano jsou vyrobeny z nano-uhlíkových částic. Tyto drobné částice si svou barvu udrží prakticky navždy. Autofólie Nanofilms Carbon Nano (CN) jsou tvořeny nanočásticemi uhlíku mezi vrstvami, což umožnuje, aby byl film dlouhodobě stabilní. Autofólie Nanofilms Carbon Nano využívá nejpokročilejší nano karbon technologii. Nano uhlík má oproti většině ostatních fólií větší přínos vůči solárnímu záření právě díky nano uhlíkové technologii. Uhlík blokuje UV i IR záření pro maximální ochranu.

Fólie Nanofilms Carbon Nano dodáváme v propustnostech světla 5 %, 15 %, 20 %, 35 % a 50 %. Maximalní podíl celkové odražené sluneční energie u řady Nanofilms Carbon Nano CN 5 činí 68 % a pohlcení UV záření je větší než 99 %.

Řada Nanofilms Ceramic Nano Plus (CNP)

Autofólie Ceramic Nano Plus (CNP) je naší nejvyšší řadou s nejlepšími fyzikálními vlastnostmi. Fólie Ceramic Nano Plus pohltí až 92 % tepla! Díky keramickým nanočásticím poskytujeme na tyto fólie doživotní záruku. Při výrobě se na autofólii postupně vrství keramické nanočástice. Tato výrobní inovace zaručuje vyšší odvod tepla, kontrolu oslnění, pohlcení UVA a UVB záření a vysokou IR odrazivost (při 950 nm i při 1400 nm), dále cestující ochrání před širším spektrem ultrafialového záření.

Pokud požadujete špičkový výkon, ochranu před teplem v kombinaci s exkluzivním vzhledem, jsou keramické autofólie nejlepší volba.

Nanofims Ceramic Pro dodáváme v propustnostech světla 5 %, 15 %, 20 %,35 % a 50 % a exluzivně na přední stahovací okna v propustnostech 88 % Nanofilms Clear Cold a 84 % Nanofilms Super Cold. Maximalní podíl celkové odražené sluneční energie u řady Nanofilms Ceramic Nano Plus CNP 5 činí 92 % a pohlcení UV záření má větší než 99 %.

Ochranné PPF fólie Nanofilms

Jde o termoplastickou uretanovou samoopravnou fólii. Nabízí vynikající ochranu proti nárazu a chrání lak vašeho vozu před oděrkami, škrábanci a úlomky kamenů. Kromě ochrany proti nárazu také pomáhá chránit lak vašeho vozu před negativními vlivy prostředí, jako jsou ropné skvrny, ptačí trus, odletujicí kamínky a vodní stopy. Také chrání váš vůz před negativními účinky UV záření a chrání lak před vyblednutím.Nabízíme šest řad PPF ochraných fólií podle životnosti a technických parametrů.

Nabízíme tyto typy ochranných fólií:

  • Nanofilms PPF 1000-190
  • Nanofilms PPF 2000-190
  • Nanofilms PPF Basic 190
  • Nanofilms PPF Basic 150
  • Nanofilms PPF Mat 190
  • Nanofilms PPF Black 190

Fólie pro architekturu

Prodáváme speciální fólie, které jsou určeny pro instalaci na skla průmyslových budov, škol, hotelů a kanceláří. Své místo najdou ale také na sklech privátních domů, bytů a v domácnostech.

Ochranné a protisuneční fólie zajišťují větší bezpečnost, soukromí a pohodlí. Solární fólie přináší energetické úspory a také rychlou návratnost vložené investice. Chrání dokonale před škodlivým UV zářením a sálavým slunečním teplem. Zabraňují úniku vyprodukovaného tepla z interiéru a dokáží výrazně snížit provozní náklady.

Nabízíme tuto exteriérovou fólii:

  • Keramická exterierová fólie Nanofilms XT Ceramic 75

Ukázky aplikace

Podívejte se, jak autofólie Nanofilms vypadají na různých vozidlech. Tyto fólie zvýší pohodlí řidiče i cestujících v jakémkoli voze.